Veliko interesovanje za koncert benda S.A.R.S.

autor: S.J.
SARS
S.A.R.S. je od izdanja debi albuma 2009. godine održao više od 250 koncerata u zemlji i regionu.

U pretprodaji više nema karata za koncert beogradskog sastava S.A.R.S. koji će u nedelju, 13. aprila u 21 sat, biti održan u niškom klubu „Juridicum“. Cena karte na ulazu od 20 sati biće 700 dinara.

Organizatori najavljuju da će publika prvog samostalnog koncerta ovog benda u Nišu čuti hitove kao što su “Perspektiva”, “Buđav lebac”, “To rade”, “Lutka”, ali i materijal sa novog albuma “Ikone pop kulture”.

Ovaj album, koji je moguće besplatno „skinuti“ sa zvaničnog sajta benda, do sada je preuzet više od 45.000 puta.

Njegovo objavljivanje je jedan od razloga zašto je „Sveže amputirana ruka Satrianija“ jedan od najaktivnijih srpskih bendova.

– S.A.R.S. je trenutno koncertno najaktivnija srpska grupa. Milionski pregledi na „You Tube“ kanalu i rasprodati koncerti širom regiona dokaz su njihove velike popularnosti – kažu organizatori.

Njihov „Buđav lebac“ iz 2007. godine važi za „internet mega hit“ s obzirom na to da je na „You Tube-u“ pregledan 3,6 miliona puta.

S.A.R.S. – To rade
Autor:
S.J.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

1

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.