Bez vode Miljkovac i pojedini delovi Niša

autor: J.V.
vodovoddanas
Radovi bi trebalo da budu gotovi do 15 sati, Foto: JKP Naissus

Povremeno bi bez vode u periodu od 10 do 15 sati mogli da budu građani u Ulici Milana Blagojevića na Panteleju. Suve slavine mogle bi da budu i u selu Miljkovac, gde se, kako navode iz „Naissusa“, rekonstruiše deo vodovoda.

Ove radove, dodaju, takođe će obavljati do 15 sati, od kada se očekuje normalizacija snabdevanja.

Ekipe će, takođe, raditi u u Ulici kej 29. decembar, na Bulevaru Cara Konstantina bb – kod Nisala prema Kutinskoj reci, Ulici Justina Popovića, Rudi Čajevca, kao i na Bulevaru Nemanjića – navode iz Vodovoda.

Iz Vodovoda dodaju da bi i u ovim ulicama moglo da bude prekida u vodosnabdevanju do 15 sati.


Slavine suve i na Delijskom visu

Zbog radova na popravci veze u šahti na uglu ulica Svrljiškog partizanskog odreda i Videna Jovanovića, navode iz Vodova, obustavljeno je snabdevanje u više ulica na Delijskom visu.

Bez vode su ulice – Miladina Popovića, Petra Velebita, Heroja Pop Miće, Svrljiškog partizanskog odreda, Duška Taskovića, Vitka Taskovića, Braće Vuksanović, Generala Geprata, Generala Koste Nađa, Feliksa Kanica, Ivana Kosančića i Videna Jovanovića (ranije Žarka Jerkovića) – navode.

Okončanje radova i vraćanje u redovan sistem vodosnabdevanja, dodaju, očekuju do 15 sati.

Autor:
J.V.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.