Deo Palilule i centra Niša bez vode

autor: M. Z.
Radovi foto JKP Naissus
Radovi na mreži; foto: Fejsbuk JKP Naissus

Zbog kvara na vodovodnoj mreži suve slavine će imati građani u Ulici žrtava fašizma na Paliluli, saopštavaju iz Javnog komunalnog preduzeća Naissus. Ista sudbina zadesila je stanovnike zgrade na Crvenom pevcu, u Ulici Vojvode Mišića broj 60.

Iz Vodovoda najavljuju da će popravke i radovi biti završeni do 15 sati.

Popodne, kako obećavaju iz Vodovoda, i Palilulci i građani sa Crvenog pevca imaće vodu.

Autor:
M. Z.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.