Natalija Kostić 407. teniserka sveta

natalija kostic tenis nis

Osamnaestogodišnja teniserka iz Niša Natalija Kostić ostvarila je najbolji plasman na WTA listi u karijeri pošto zauzima 407. mesto.

Kostićeva ima 91 bod na listi i ove nedelje je napredovala za 29 pozicija. Do sada, najbolji plasman joj je bio 434. mesto na listi najboljih teniserki sveta.

Ove godine Natalija Kostić je osvojila dva fjučersa, u Nišu i Beogradu.

Natalija je obezbedila još 4 boda jer je prošla drugo kolo kvalifikacija za turnir od 50.000 dolara u Podgorici. Ona je izgubila u poslednjem kolu kvalifikacija, ali se plasirala u glavni žreb kao „srećni gubitnik“.

Trebalo bi sutra da igra u prvom kolu glavnog žreba.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.