
Juniori Kinezisa najbolji na Prvenstvu Srbije
Univerzitetski džudo i sambo klub Kinezis je, nakon odličnog skora na Regionalnom, dominirao i na Prvenstvu Srbije za juniore održanom u Beogradu, osvojivši prvo mesto u ukupnom plasmanu. U konkurenciji 163 takmičara iz 53 srpska kluba, Kinezis je nastupio sa 10 takmičara, osvojio pet medalja, od čega su četiri zlatna odličja.


















