
Radnički: Sudije tendenciozne i rade na našu štetu, nečija želja je da nas pošalju u Prvu ligu Srbije
Tri kola pre kraja Superlige Srbije niški Radnički se nalazi na samo bod od opasne zone, a nakon remija sa Vojvodinom (0:0) klub se oglasio saopštenjem. Krivce za loše rezultate pronašli su na drugoj strani i upiru prstom u Fudbalski savez, sudije, sudijsku komisiju i „fudbalske moćnike koji žele da ih pošalju u Prvu ligu Srbije“, ne navodeći na koga tačno misle. U svojoj borbi našli su i saveznika – predsednika Srbije Aleksandra Vučića koga podržavaju, kako kažu, u najavljenoj borbi protiv “fudbalske mafije“.


















