
U poslednjem kolu B grupe Svetskog prvenstva pred oko 3.000 ljudi u hali Čair u Nišu rukometašice Srbije pobedile su Kinu rezultatom 32:18 (19:10).
Rukometašice Srbije su pobedom napustile halu Čair i Niš. U poslednjem kolu u grupnoj fazi Srbija je pobedila Kinu i tako sa 4 pobede i jednim porazom završila takmičenje u Nišu i sada čeka protivnika u osmini finala.
Srbija je imala prednost celim tokom meča, povela je sa 2:0 i potom imala i 7:3. Do 19. minuta Kina se držala rezultatski kada je bilo 11:8, ali je serijom Srbija otišla na 14:8. Do kraja poluvremena srpske igračice su imale 19:10.
U drugom delu igre Srbija je primila samo 8 golova, pravila je razliku da bi na kraju pobedila sa 32:18.
Igračice Srbije imale su svih 60 minuta veliku podršku sa tribina, a na kraju su se poklonile najvernijim navijačima koji su ispratile rukometašice u Beograd sa „bravo, devojke“.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
У Блиц пише 4000 код вас 3000, нисте ми јасни…
Imate li lektora u redakciji ? Znam da se funkcionalna nepismenost ne lektorise ali ipak neka neko uzme crvenu olovku pre objavljivanja ! Sbija se pobedom oprostila od Nisa… sada ceka…
Kad cete vec jednom da naucite “Srbende“ da je simbol srpstva 3 spojena, a ne tri rasirena prsta.Tzv. SSovci su se tako pozdravljalji u II Sv. ratu, to je kod nas uveo smrdljivi Vuk Draskovic!!1
sramno od strane rukometnog saveza,zasto su skinuli cene ulaznica u Beogradu na 200 din.a kod nas ne.Ovakvim postupkom ste izigrali verne navijace a da znate necete ih dobit u Beogradu i besplatno
E to je najvaznije a sto nas jedini predstavnik u Evropi ZRK NAISA nema finasjija da nastavi u daljem radu ..cc sramota i bruka