

Među 17 reprezentativaca Srbije za Međunarodni turnir u Nemačkoj su i Katarina Biserčić i Andrija Milovanović iz Streljačkog kluba Niš 1881.

Na jednom od najjačih svetskih turnira vazdušnim oružjem učestvovaće i takmičari iz Niša koji su prošle nedelje učestvovali na turniru u Sloveniji.
Katarina i Andrija će imati pomoć svog klupskog trenera Lidije Mihajlović, jer je ona deo stručnog štaba reprezentacije.
Takmičenje će biti održano od 28. do 31. januara.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0