Živković pobedio na K1 turniru

steva zivkovic

Takmičar Kik boks kluba Niš Stevan Živković pobedio je Hrvata Ivana Stupala na „Supreme Fighting Championship“ turniru u K1 u Beogradu.

Tokom celog meča Živković je kontrolisao borbu, raznovrsnim udarcima pogađao protivnika i na pravi način se ravanširao Stupalu za poraz od pre četiri godine.

Naredni profesionalni meč između Živkovića i Stupala u K1 zakazan za 23. decembar u Čapljini.

Na istom turniru nastupiće i Nikola Dimkovski i Toni Belošević iz Hrvatske.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

1
  1. Stevane svaka ti cast! Posebno sam srecan jer si tuko Hrvata. Zelim da Bog bude uz tebe 23 u Capljini poznatom zapadnohercegovackom ustaskom leglu! Sve najbolje i Nikoli!

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.