
Derbi ARKUS lige u subotu u praznom „Čairu“
Duel prvog pančevačkog Dinama i drugog Železničara u ARKUS ligi, koji nema rezultatski značaj, zbog odluke Vlade Srbije da se utakmice u zatvorenom prostoru igraju bez publike, biće igran u subotu 14. marta pred praznim tribinama niške hale „Čair“. Iz niškog kluba kažu da će dati sve od sebe da i u takvoj situaciji nastave pobednički niz kod kuće.


















