
Železničar u Aranđelovcu nastavlja sezonu, u Upravi kažu da je cilj već ostvaren
Prvi meč u ovoj godini rukometaši niškog Železničara odigraće u subotu, 1. februara kada u 15. kolu ARKUS lige igraju protiv Šamota u Aranđelovcu, a trener Đorđe Teodorović kaže da njegova ekipa ide po dva boda. Pred nastavak sezone predsednik „Želje“ Ljubomir Pavlović istakao je da cilj koji je bio na početku sezone i premašen jer „ne jure trofeje, već je osnovni zadatak stabilizacija kluba na svim nivoima“.

















