

Na platou niške Tvrđave, 12. septembra, koncert će održati jedna od najpopularnijih pop-folk pevačica na Balkanu Aleksandra Prijović. Pored starih hitova, publika će moći da čuje i pesme sa novog albuma Bol i alkohol. Karte su u prodaji, a cene su od 1.600 do 5.000 dinara.
Nakon dugog iščekivanja, kako kažu organizatori, poštovaoci muzike i rada Aleksandre Prijović će imati priliku da stare hitove i nove pesme čuju uživo na platou niške Tvrđave.
Niš je jedan od par gradova u kojima će publika moći da doživi pesme sa novog albuma na velikoj sceni. Pored novih pesama, Aleksandra će izvesti i svoje najpoznatije hitove, stvarajući jedinstven spoj novih emocija i pesama koje publika godinama voli. Ovaj koncert predstavlja posebnu priliku za sve obožavaoce da među prvima uživo dožive energiju i emociju albuma „Bol i alkohol“ i budu deo jednog od najznačajnijih muzičkih događaja u Nišu – kažu organizatori.
Ulaznice su u prodaji preko sajta tickets.rs, a cene su – 1.600 dinara za parter, 3.000 za tribine, 3.100 za fan-pit, 3.900 za barski deo i 5.000 za VIP barski deo.
Koncert počinje u 20 sati.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0