
Još jedna trudnica je noćas primljena na Kliniku za pulmologiju u Kliničkom centru Niš, a kako navode ona je u 5. mesecu trudnoće, stabilno je i očekuju rezultate PCR testa na virus korona.
Osim dve trudnice koje su nakon dva negativna nalaza na virus korona zbog komplikacija hospitalizovane i nalaze se na respiratoru i kiseoniku u KC Niš, noćas je primljena na lečenje još jedna trudnica.
Ona je stabilno, sa dobrom saturacijom, smeštena je u taj izolacioni deo na Klinici za pulmologiju, 5. mesec trudnoće je – navode u KC.
Ovoj trudnici virus korona nije potvrđen, testirana je i rezultati se očekuju.
U KC Niš kažu da je 27-godišnjakinja koja je u 7. mesecu trudnoće i dalje na respiratoru na intenzivnoj nezi Ginekološko-akušerske klinike i da se njeno stanje pomno prati, a 34-godišnja trudnica u 6. mesecu je na kiseoničkoj potpori na Klinici za pulmologiju i u stabilnom je stanju.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Daće Bog biće sve uredu
Da se pouzdamo u Boga i neke lekare koji znaju šta rade….daće Bog da se bude dobro
neka mi te Bog čuva i presveta majčica Bogorodica, da se izboriš sa ovom pošasti i dočekaš da uzmeš svoju bebu u ruke, jer si joj potrebna. Mnogo te volimo i molimo se za vas.