Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

08:30, 4. 4. 2018.

Niška vlast bez komentara o neispravnim autobusima

gradska kuća Niš među najlošijim gradovima u izveštaju Fiskalnog saveta; foto: JV arhiva

I dok gradonačelnik Niša Darko Bulatović više od nedelju dana ne nalazi vremena da prokomentariše da li će neko da odgovara zbog toga što je "Direkcija za javni" prevoz građane prevozila pokvarenim autobusima, u njegovom Kabinetu, ali i Gradskom veću kažu da će "nadležni organi da reaguju, ukoliko se otkriju nepravilnosti".

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Petar Petrovuc

    09:25 // 4. 4. 2018.

    Ovo je neverovatno. Mislim da nismo svesni gde zivimo. Nasa lokalna vlast je nepojmljivo bahata.

  • Sava

    09:44 // 4. 4. 2018.

    Kada bi se oni i članovi njihovih porodica prevozili tim autobusima koje ni za nastavak filma "Ko to tamo peva", ne mogu da iskoriste i da se ne voze službenim automobilima posle radnog vremena i završavaju privatne poslove, ne bi tako bilo kako je sada.Ovako narod plaća, moli Boga da stigne živ na posao i kući, a njima lepo, imaju plate, privilegije,uživanciju na konto grbača svih nas.

    • COVEK OD STRUKE

      10:14 // 4. 4. 2018.

      Nesa guska ce sad to da sredi. On je ekspert za prevoznike.

  • ***

    10:56 // 4. 4. 2018.

    Pa i Gradski saobracaj ce da povere na upravu Beogradu,samo da bi ostali u jadnim foteljicama.Nekfalifikovanije i nekompetentnije ljude na rukovodecim mestima,Nis nikada nije imao.

  • Razocaran Gradjanin

    10:58 // 4. 4. 2018.

    Meni se licno 5 puta pokvario autobus firme Arriva, ubedljivo najgori u gradu - samo sto se ne raspadnu.

    Zaista bi bilo dobro poslati te autobuse na vanredne tehnicke preglede i iskljuciti iz saobracaja, ovako su gradjani u jako velikoj opasnosti.

  • Ikanis

    11:22 // 4. 4. 2018.

    Treba njega javno na trgu narod da izgrdi, ako me razumete..

  • marko

    11:26 // 4. 4. 2018.

    kakav gradonacelnik takva i gradska vlast .

  • nenad 2008

    12:37 // 4. 4. 2018.

    A, šta Vi g-dine Vojinoviću radite ? Vi ste član Gradske vlade. Ministar za saobraćaj na Lokalu. Komentarišete Zakon. Umesto da ih postrojite /Direkcija/, i zapretite kaznama, vi nonšalantno prećutkujete njihov nemar. Udaviste se, vi na vlasti, koristeći sada već poštapalicu "nadležni". To bi i nekako pilo vodu, da su" nadležni" sposobni. Ali nisu. Sve dok stranke drmaju, a ne znanje, biće loše.

  • Toni

    13:13 // 4. 4. 2018.

    ne samo bahati, nego bahate neznalice

  • Dragan,Niš

    13:24 // 4. 4. 2018.

    Valjda opet čekaju neku Vučićevu konferenciju za štampu ,da ne bi pogrešili!!

  • Trifun

    13:43 // 4. 4. 2018.

    Vreme za krkanluk u kafani ima, i za slikanje ima, i za gostovanje po televizijama ima vreme, i to u radno vreme, a nema vremena da radi svoj posao. Kakav bezobrazluk, neodgovornost, licemerje, bahatost...

  • Pravda za Nišlije

    14:18 // 4. 4. 2018.

    Prevoz koji građani Niša imaju je nikad gori, autobusi su prljavi, sedišta polomljena SVU SMO GARDEROBU POCEPALI dok se prevezemo do posla i natrag. Da se ONI VOZE U BUSU verovatno bi sve sijalo i mirisalo, jer oni imaju odela koja koštaju i preko hiljadu evra.....ispada da su SVI ISTI I ŽUTI I OVI SADA, postavlja se pitanje kome čovek više da veruje kada oni gledaju samo svoje položaje!

  • Aca

    14:36 // 4. 4. 2018.

    U direkciji ima 30 advokata, a ni jedan pravi mehaničar. Evo neka im advokati popravljaju autobuse koji su nabavljeni veoma stručno mora se priznati čim se odmah havarišu. Davati ogromne pare za autobuse koji su poluhavarisani je ukazuje na postojanje krivičnog dela zloupotrebe. Molim tužioca da malo poradi.

    • krivicno

      17:44 // 4. 4. 2018.

      Ma i saobracajna policija treba da radi svoj posao kao i saobracajni inspektori.Svaki prevoznik je DUZAN da odrzava svoj vozni park,a ako nije tako,direkcija treba da mu otkaze ugovor.Gde se ova vozila,osim N.E servisiraju,a zna se procedura o izlasku na liniju.Bezbednost ugrozena,a gradske oce boli uvo za decu koja idu u skolu tim krntijama.

  • Numancia

    19:01 // 4. 4. 2018.

    Vojinovicu,gde nabra toliku pamet?Mnogo ste se napalili i zaboravili,odrodiste se od naroda.
    Ljudi su povredjeni u neispravnom autobusu,ej,sveto li vam je nesto!

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.

KOMENTAR DANA

I ne treba nam voz. Peške je brže.

pr čitalac

Tekst: Vozom ni u Niš, ni iz Niša - mnoge linije ukinute, građani nezadovoljni