Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

17:10, 18. 4. 2019.

Pripreme južnjaka za SNS miting u Beogradu: Reka autobusa, a u njima neki milom, neki silom

vučić Pristalice SNS sa juga Srbije u Beogradu će pokazati lojalnost Vučiću; foto: Vanja Keser

Navodni spiskovi, potencijalno redukovan gradski i prigradski prevoz, prisiljavanje članova, ali i onih koji bez članske karte rade u niškim javnim preduzećima da prisustvuju SNS mitingu "Budućnost Srbije", obeležilo je pripreme za sutrašnji odlazak u Beograd. U Srpskoj naprednoj stranci (SNS) negiraju ovakve tvrdnje i kažu da se čak više ljudi prijavljuje za miting, nego što ima organizovanog prevoza. Pantelejci kažu da će biti više ljudi nego za Putinovu posetu.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Vasa Bubanjski

    17:19 // 18. 4. 2019.

    To više nisu botovi, to su zle prodane duše.

    Objavite mi komentar.

    • Galopirajuca Pogacica

      18:27 // 18. 4. 2019.

      Pravimo se blesavi.
      Ko ne dodje na miting nema produzenja ugovora o radu u javnom preduzecu. Ako nemas dokaz da si bio tamo ode poso.

  • vuk

    17:20 // 18. 4. 2019.

    Nema tu silom, niko nikoga ne može naterati.

    • Bebac

      23:46 // 20. 4. 2019.

      A sta ti mislis da smo mi jos u pelenama.

  • Marko Teofanovic

    17:37 // 18. 4. 2019.

    Nemojte da izmišljate gluposti, niko nikog ne tera da ide na miting Sns, ljudi sami žele da dođu i da podrže predsednika koji se trudi za bolju Srbiju!

    • Djordj

      07:26 // 19. 4. 2019.

      Sami žele da ne rizikuju da dobiju otkaz na uhlebljenom mestu. Mada, sve više je nezadovoljnih jer su im plate bedne. Ne mogu da izguraju mesec kad plate sve račune.

    • Srbobranitelj

      23:48 // 20. 4. 2019.

      Pa sto sami ne platite karte ko sto smo mi platili 13. aprila, a ne da arčite narodne pare.

  • Menadzerija

    17:40 // 18. 4. 2019.

    Spreman je govor o motornim testerama, pocupanim znakvima, nasilnicima i fasistima kojih kad ne bi bilo ne bi imali o cemu da pricamo. Oni dodju kao neki menadzeri za ostanak ove vlasti.

  • Nasi partizani

    17:43 // 18. 4. 2019.

    Mozda su krenuli i iz Umaga i Cavtata.

  • Do kraja zivota

    17:45 // 18. 4. 2019.

    Cuvene majce sa dobro poznatim likom koje garantuju sigurnost i dobar zivot.

    • večni

      23:53 // 20. 4. 2019.

      Traje ta bolja buducnost Srbije vec sedam godina, ali nikako da dodje mozda nam treba 77 to je vec nesto.

  • S Karpata

    17:50 // 18. 4. 2019.

    Karpati(1500kmx300km), Karpati, Karpati tako blizu a tako daleko.

  • prof dr CVETKO Prvi

    17:56 // 18. 4. 2019.

    Pa dobro... kad je u pitanju "bezgranična ljubav" prema nekome... tu ne odlučuje glava - nego srce ! Treba pustiti ljude da se volkaju, ljubkaju, kleče itd. I sami , svi vi znate da je zabranjena ljubav pravi izazov za one koji se vole. Mada , takve ljubavi se nesrećno završe , za jednu stranu a druga ostane obogaćema. Emocionalno i materijalno. Da ima predljubavnog ugovora - bilo bi : egal !

    • bata Mare

      13:15 // 19. 4. 2019.

      Što bi rekao gradonačelnik Niša to je ''NEIZBORNA LJUBAV''

  • Majice i logori

    17:58 // 18. 4. 2019.

    Ti sa majcama su izgleda buducnadzornici u borbi protiv fasizma. Samo nema tu niceg novog.

  • Mile okati

    17:58 // 18. 4. 2019.

    Sto bi rekao profesor japanac iz filma tesna koza : pa mi moramo stvarno da propadnemo ".

  • mile tranzicija

    17:59 // 18. 4. 2019.

    Ne da traze da idem, nego jos najmanje trojicu da obezbedim. I najgore znaju da nisam za Vucica, ja sam za Dacica.

    • Nesa

      21:10 // 18. 4. 2019.

      Pogodio si za koga si

    • Bucko

      23:57 // 20. 4. 2019.

      Pa to ti je isto video si iz govora vodja.

  • Мilan

    18:24 // 18. 4. 2019.

    Ако неки иду силом нека не иду! Ништа им се неће десити!

    • djura

      22:33 // 18. 4. 2019.

      epa milane ako mi ti garantujes, evo necu da idem.
      veliko hvala

  • Гага

    18:26 // 18. 4. 2019.

    Људска мржња и злоба немају шифру дијагнозе, па самим тим нема јој ни лека!

  • Toni

    18:27 // 18. 4. 2019.

    Ovo je skup na kome Precednik treba da se obrati Beogradjanima jer je već bio u drugim gradovima. I to nije stranački skup valjda..

  • BugaraSS

    18:28 // 18. 4. 2019.

    To su radili i Milosevic,Tadic...pa gde su sada???

  • Dragan,Niš

    18:29 // 18. 4. 2019.

    Koga bre ovi napreDNO lažu.Pa mi živimo u ovom gradu,naši prijatelji i članovi porodica rade u javnim ustanovama i preduzećima ,pa valjda mi najbolje znamo kako se i ko vrši pritisak na zapošljene.Ovo je stranački skup,kako će pravdati izostanak sa posla .Ima li ljudi iz Leonija,Jure i ostalih privatnih firmi koji će izostati sa radnog mesta da bi išli na miting.Nema idu samo ucenjeni,i poltroni!

    • Faust

      00:04 // 21. 4. 2019.

      Sve nam je vrlo poznato kako se navatavaju ljudi za odlazak na miting ili bolje reci protest protiv opozicije nazvan jos protest apsurda.

  • Jova

    18:51 // 18. 4. 2019.

    I polako svako ko ima bar pola mozga i malo obraza ide iz Srbije. A ovi botovi neka ih ovde sa vodjom pa nek grade buducnost. Samo mi se cini da ce ta buducnost biti kao velelepna Somalija. Neka vam. Ne zelim sa vama ni drzavu da delim. A sutra kada skroz propadnete i muslimani budu vecina a vi bez icega nemoje da kukate bec lupajte pluseve i minuse.

  • Naissus

    19:00 // 18. 4. 2019.

    "Navodno će putem Beograda, iz Niša krenuti između 110 i 140 Niš ekspres autobusa. Cena za tu uslugu je, kažu anonimni izvori 4 miliona dinara."

    Od cijih para?? Ukoliko je odgovor "iz partijske kase", onda je sledece pitanje I vise nego logicno;
    Ako vec imate 4 milja dinara u posedu, zasto onda ne sredite ovo ruglo od grada?? Mnogo je lakse izgleda nagurati ljude u autobuse ….

    • Racunovodja

      00:08 // 21. 4. 2019.

      Prosta stvar autobus kosta 50 000, a sve je ostalo lako izracunati.

  • petar petrovic

    19:08 // 18. 4. 2019.

    Apsolutno je tačno da teraju na finjaka ljude da idu za bg..konkretno znam za klinički centar....teški smradovi..isti kao i prethodni

  • Helena

    19:29 // 18. 4. 2019.

    Ne znam nikog ko je primoran, ići će oni koji ga podržavaju!

    • slavko

      22:18 // 18. 4. 2019.

      Ja znam bar 5.

    • Djoks

      07:28 // 19. 4. 2019.

      Moja sestra, kolegova žena koja radi u socijalnom, drugarica koja je učiteljica, drug iz Medijane sa ženom. To je ta šačica koju znam da ugnjetavaju da idu.

  • Olja

    19:31 // 18. 4. 2019.

    Niko nikog ne može vući za rukav da ide, čovek je dosta uradio i zato ima podršku!

  • Nina

    19:34 // 18. 4. 2019.

    Zasto neki ljudi ne žele da vide radi napredak?

    • Мирослав

      20:57 // 18. 4. 2019.

      Види се напредак по твом правопису.

    • profesor

      00:10 // 21. 4. 2019.

      Zato sto je nevidljiv i nema ga kriterijum ti je nizak ili jos pogresan.

  • Boris Nikolic

    19:36 // 18. 4. 2019.

    Ma sve puskom ljude teraju, sve biju ko nece...

    • Арчибалд Рајс

      15:40 // 19. 4. 2019.

      Па зашто онда стављате потпис поред вашег имена пре уласка у аутобус ?
      Да вођа пута зна колико сендвича и флашица воде да спреми ?
      Не бих рекао...

  • Арчибалд Рајс

    19:46 // 18. 4. 2019.

    Сутра из Врања иде цео "Јумко" !!!
    Ако не крену, ризикују да изгубе посао.
    Поштеђене одласка једино мајке које имају децу старости до 2 године.
    Такве уцене падају.
    Информација проверена.

  • Flight control

    19:53 // 18. 4. 2019.

    Agencija MORA SE Tours nudi, po povoljnim uslovima, polaske za miting u Beogradu. Putnike voze naši kooperanti, sve sami pouzdani prevoznici:
    MORA SE Travel,
    MORA SE Trans i
    MORA SE Express
    Prijave na broj 06x .....

    • Арчибалд Рајс

      20:37 // 18. 4. 2019.

      Хахахахахахахахахаха !!!! :-)))
      Медаља иде у твоје руке !!!

    • slavko

      22:16 // 18. 4. 2019.

      Ja idem BOT-prevozom iz Vlasotinca.

  • jovan

    19:54 // 18. 4. 2019.

    Pa ko ce sutra da pije kafu u kazandzijsko?
    Bice pustos.

    • Ouzo

      20:31 // 18. 4. 2019.

      Bar se vazduh biti cist.

    • saleX

      10:36 // 19. 4. 2019.

      Niš će u petak od podneva biti divan grad kada odu svi oni koji "moraju" i svi oni koji ih "primoravaju".

      Evo ja ću od podneva da sedim u kazandžisko, da pijem kafu i uživam iako radim kod privatnika i odbiće mi od plate a možda mi pripreti i otkazom.

      Merak nema cenu.

  • Tz

    19:55 // 18. 4. 2019.

    Dokaz da narod postuje i podrzava politiku predsednika svidelo se to nekome ili ne

  • Flight control

    19:58 // 18. 4. 2019.

    Od subote pa narednih mesec dana saobraćajna policija će, opet sakupljati sredstva za ovu ekskurziju.
    Aman bre ljudi dosta više

  • Johnson

    20:11 // 18. 4. 2019.

    Pozdrav za sve one sa aerodroma Niš koji sutra putuju za Bg, jer moraju...

  • Il' si covek il' si bot.

    20:23 // 18. 4. 2019.

    Bot invazija na JV!
    Molim JV da uvedu captcha ili neku drugu anti-bot verifikaciju.

  • Dzong

    20:28 // 18. 4. 2019.

    Imam neki posao u bg, super mi ispao prevoz, posto ne radim mozda se i sendvič ogrebem

  • Vlada

    20:29 // 18. 4. 2019.

    Hoćeš da zadržis posao, moraš da dostaviš dokaz da si išao na miting... Da si glasao za preCednika (ovo najozbiljnije)...
    Nema ništa na poverenje...

  • Кан Балкан

    20:53 // 18. 4. 2019.

    Колика греота, сви заједно смо у веома тешкој ситуацији

  • Nesa13

    21:04 // 18. 4. 2019.

    Tako bedna srbijo samo od tvoje neto plate nek prave cirkus

  • Maros

    21:21 // 18. 4. 2019.

    Bas mi zao onih sto moraju. Neka se ostave tih prica...

  • Skupština

    21:27 // 18. 4. 2019.

    A šta ako nam opozicija zauzme skupštine? Uh, hahahahahahah

  • slavko

    22:13 // 18. 4. 2019.

    Svi vec znamo kako se stvara lazna slika o podrsci,ali jadni ljudi,ne brinite jos samo malo i bicete uskoro slobodni! Nece vas niko voziti ko marvu!

    • slavko

      16:49 // 19. 4. 2019.

      Hahahahaha da nije ovo rekord u dislajkovima,ahhahaha DOLE VUCIĆ!

  • Adolf

    23:31 // 18. 4. 2019.

    I ne zasluzujete bolju vlast!
    Sami ste birali Vucica i njemu slicne!
    Misevi, radite za 200 eura!

  • drax

    07:51 // 19. 4. 2019.

    Zato jutros nema autobusa i zakasnio sam na posao,hvala predsedniku inajgorem prevozniku u Srbiji .Nisekspres-u

  • BATA

    08:46 // 19. 4. 2019.

    Najezda turista na BG.Jedinstvena prilika da se obidju muzeli.A danas se u BG snima filim,masovna scena,glavnom glumcu traze za kasting u Holivudu.Da li ce doci njegovi roditelji,braca,sestre,komsije,bivse i sadasnje zene sa decom.ili ce doci ovaj sasavi i ucenjeni narod.Ovo je mozda poslednji film koji snima a koji lici na one iz 30tih proslog veka.Ogradice ih ogradom sa Trga R a okrivice SzS.

  • Zarobljena drzava

    09:07 // 19. 4. 2019.

    Ajde i ostanite tamo, da nam malo krene ovde na jugu Srbije. Od gradonacelnika, pa do malog partijskog uposljenika u nekoj sluzbi - svi su isti. I svi neka ostanu tamo!

  • Milan

    09:13 // 19. 4. 2019.

    U Inostranstvo ovih briga nemate prepucavanje Vlasti i opozicije. Pocnu jedan projekat pa ga zaustave pa prave drugi pa njega zaustave. Zato svi mladi otidite van SRBIJE, jer tamo nema partokratije, mobing, namestanje konkursa, jer ovde se vise osecam kao stranac nego vani.

  • Goran Ignjatovic

    09:37 // 19. 4. 2019.

    U Beloj Palanci su upravo "napunili" 10 autobusa, od planiranih 20.... Aktivisti su se raztrcali po kucama, telefoni su im se usijali...

  • Ivan

    09:42 // 19. 4. 2019.

    Pitam se koliko bi ulica moglo da se asfaltira parama koje su potrošene na "budućnost Srbije",koliko bolesne dece da ode na lečenje.....????
    Pitam se pitam??

    • Human

      23:42 // 20. 4. 2019.

      Po glasovima ovi bi da idu na mitinge, a deca i bolesni neka umiru nisu ona vazna, vazan je vodjin hir, e Srbijo.

  • Veca

    09:52 // 19. 4. 2019.

    Mogu da kazem u svoje ime da uvek idem svojevoljno i da me niko nikad nije uslovljavao. Za mene je to cast!

    • nisi bot, nikako

      11:33 // 19. 4. 2019.

      hahahaha, u svoje ime govori covek... za 2 i po sata koliko stoji komentar 250+ pozitivnih glasova. Botovi, vidim, rade punom parom. Ko redovno cita juzne vesti, zna o cemu govorim

  • Marija

    11:30 // 19. 4. 2019.

    U JKP Mediana u 10.30h nema nikoga od direktora i odgovornog rukovodstva da potpiše dokument pravnom licu! Toliko o čestitosti.
    Oj, Srbijo među šljivama..

  • opozicionar

    23:34 // 20. 4. 2019.

    4 miliona dao SNS narodskih para vrlo napredno a deca ce nam umirati zbog nedostatka para za lecenje, a za ove bljuvotine ima, dokle bre vise svaki mesec nekakvi mitinzi, pa proteste treba da drzi opozicija, a ne vlast ali kad moze vlast da strajkuje gladju moze i ove gluposti, ovo ima samo u Srbiji, ovo nema ni u Dzibutiju.

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.