Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

17:01, 17. 1. 2018.

Parlić: Nabavka turističkog autobusa Nišlije neće koštati ništa

Turistički autobus Parlić ponovo obećao da će u maju kroz Niš prolaziti turistički autobus; foto: Flickr/Billie Grace Ward

Turisti koji budu posetili Niš moći će od maja ove godine da obilaze njegove znamenitosti u autobusu sa otvorenim krovom, tvrdi direktor Turističke organizacije Uroš Parlić, a njegova nabavka građane, kako kaže, neće koštati ni dinar.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Andreja

    18:13 // 17. 1. 2018.

    Paja i Jare.

  • Marija

    18:21 // 17. 1. 2018.

    Bravo!!! Odlična ideja za turiste koji žele da posete Niš i sve znamenitosti grada.

  • Elena Stojčevska

    18:26 // 17. 1. 2018.

    Koje su ovo poslovne gluposti, zar SNS još nije smenio Parlića ?

    • dzong

      21:54 // 17. 1. 2018.

      covek se potpisao i radi nesto za grad,gde su ostali? ti bi godpodjo neku fotelju pa vodis brigu ko je smenjen?

  • presmešno

    19:14 // 17. 1. 2018.

    lepo...a mi možemo da se majmunišemo, da se kreveljimo na dabl- deker, da izvrćemo dzepovi...


    ..,sve za 0 dinara

  • Milisav

    20:16 // 17. 1. 2018.

    A, šta i da košta Nišlije. Istina, mnogo je kritika na vaš račun, ali ako zbog toga ovom izjavom iskazujete snishodljivost, onda smatram da silno grešite. Gradu, odnosno TON-u potreban je ovakvo vozilo. Najvažnije je da ako je polovno, bude u očuvanom stanju, da samo sebe izdržava, uključujući vodiča i vozača. I da sve bude transparentnu.

  • rupadorupu

    21:02 // 17. 1. 2018.

    Dok ne stigne taj autobus za početak zakrpite udarne rupe, popravite ulegle šahte od kanalizacije i zabranite konjsku zapregu po gradu. Jer kad autobus udari na rupu može neki turista da vam odleti iz bus-a i padne paravo na konjsku balegu.

  • Smuk

    21:38 // 17. 1. 2018.

    Super , znaci 0 dinara !
    A ako dinar ojaca pa 0.din ispadnu 100€ ? Ima da ispadnemo bogat narod i ima da se tj. da nas izvoze , sam' tako ! Sa sve novogodisnju rasvetu , koja nas "nista" /0.din/ ne kosta .
    A i BDP ima da izdignemo i bez "strani" investitori !

  • Temelko

    23:11 // 17. 1. 2018.

    Nišlije neće vi košta ništa već ste se preplatili za naredne 20 godine da vi ništa ne košta

  • djoka

    00:53 // 18. 1. 2018.

    Koje znamenitosti? Bas bih voleo da vidim turu koju ce dabl deker da vozi kroz nis :)

    • braca

      09:18 // 18. 1. 2018.

      Ovaj grad ima toliko znamenitosti u i oko njega da sam doživeo transfer blama čitajući tvoj komentar.

    • djoka2

      10:16 // 18. 1. 2018.

      Djoko, ne brukaj nam ime...

    • prof dr CVETKO prvi

      14:04 // 18. 1. 2018.

      @djoka : Dobro de... nije da nema - ima , itekako !
      Ima , čak , da vide i divlje deponije ...

  • gari

    03:32 // 18. 1. 2018.

    Da neće opet neka kompanija iz "metropole" da vozi turiste po Nišu, kao što voze narod po gradu !?!?!?!

  • Numancia

    04:53 // 18. 1. 2018.

    Mozete da odvedete turiste da vide silne deponije,sto ih skorojevici nepravise po gradu,onda da obidju propale privredne gigante ,rupe i konjski izmet obavezno da budu na ulicama,kao i uvek,obilazak svih izletista posleg 1.maja,da turisti malo skupljaju djubre posle usiljenog slavlja,Novi Nis,kao primer necega sto nikada biti nece,zeleznicku stanicu-bez vozova...

  • Ricardo

    08:37 // 18. 1. 2018.

    Kada nam dodje u posetu predsednik,premijer i ostali, da vide napredak grada. Koštaće kao ukrasi za Novu godinu. Ništa , kada bi se zezali. Vozići iz tvrdjave su isplativiji nego ova glupost.

  • Cojle

    09:19 // 18. 1. 2018.

    Hoce li biti otvoreni autobus sa pokretnim krovom u slucaju kise?

  • Milutin M.

    09:21 // 18. 1. 2018.

    I da bude plastičan kao u Makedoniji!

  • sugradjanin

    09:22 // 18. 1. 2018.

    Bas smo zli i jadni,sudeci po nekim komentarima.Nis i treba da ima ovaj bus.Trcite tamo po onim selistima u Grckoj u onaj sklepani vozic,oni zaradjau,vi ste ushiceni i sta videste.Kamo srece da nam je grad sredjen i da turisticki radnici dovedu sto vise turista u Nis,djackih ekskurzija...Izreklamirajte se,dovedite srednjoskolce iz Grcke,Bugarske,osnovce iz Srbije...Ima se sta videti.

  • Manojle

    09:34 // 18. 1. 2018.

    Jel' ce stjuardese da sluze pice ili ce da bude automat? Najbolje da si ponesem termosce.

  • Paja Patak

    10:25 // 18. 1. 2018.

    Od Nisa umesto industrijskog centra moze da se napravi manji Diznilend. U tvrdjavi fali zooloski vrt, a po zveri ne mora da se ide u Afriku i Australiju. To bi bio pravi turizam.

  • Papa Macak

    10:45 // 18. 1. 2018.

    Moj mali je odusevljen time sto ce u Nisu da bude turisticki autobus, a zato sto mnogo voli majmune bilo bi lepo da Nis dobije i zooloski vrt, jer se ne odvaja od kaveza kad idemo u Zoo.

  • samo za zapregu

    11:05 // 18. 1. 2018.

    Ne treba ovom gradu nista,samo dozvoliti da se parkiraju gde hoce,urlaju kad hoce,bacaju djubre gde stignu...Nismo mi za nista sto je normalno.

  • veljko

    11:13 // 18. 1. 2018.

    Kakav maestralan potez za privlacenje turista. Gospodo turisticki radnici grada Niša, prvo trebate da poradite na tome da se ovaj grad turisticki opremi i sredi pa tek onda da ga obilazite otvorenim autobusom. Grad je prljav i neuredjen, samo iz aviona lepo izgleda pa eto vam ideje...

  • garca

    15:51 // 18. 1. 2018.

    Kruzna tura:Stocni trg,cvetna pijaca,sljaka,devizno naselje (durlan),vrezinski bazen,gabrovacka reka,ciglana i divlje naselje,staro groblje,gradka deponija,donji pogon MIN.."lepota"!

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.