Surdulica

• Radnički Dinamo stadion "Čair"

Radnički protiv Čukaričkog i “preko svojih mogućnosti”

I pored toga što fudbaleri Radničkog imaju značajno bolji učinak od Čukaričkog, njihovi domaćini u 6. kolu Super lige uvek predstavljaju ozbiljnog protivnika, pa tako trener niškog tima naglašava da im je ovo možda i najteža utakmica u ovom delu sezone. Meč je na programu u subotu, 19. avgusta od 20 sati.

(2) detaljnije
  • Radnik Radnički

Radnik dočekuje Zemun bez prvog strelca, ali sa novim vezistom

U nedelju će konačno dobiti priliku da na svom terenu bude ravnopravni takmac, jer će od 20 sati dočekati Zemun, ekipu koja se nalazi na poziciji niže od njih. Surduličani u meč ulaze oslabljeni, zbog povreda igrača, ali i sa Milošem Mijićem, najnovijim pojačanjem veznog reda.

detaljnije
  • FK Radnik stadion Čair

Radnik odoleo i u Lučanima

Mnogo više prilika za postizanje gola imali su fudbaleri Mladosti, ali je Radnik uspeo da se odbrani i dođe do novog boda. Bez golova je proteklo 5. kolo najjačeg domaćeg takmičenja, odigrano u Lučanima, a Surduličani su se pozicionirali na 11. mesto Super lige.

detaljnije
  • Radnik Radnicki stadion Cair

Radnik iz Surdulice gostuje Mladosti u Lučanima

Na zatvaranju 5. kola Super lige, sastaće se Radnik i Mladost, a oba tima nalaze se u nezavidnoj situaciji. Učinak tima iz Lučana u novoj sezoni je znatno slabiji u odnosu na očekivanja, dok su Surduličani pružili dve dobre partije, ali i doživeli dva debakla. Meč je na programu danas od 20 sati na stadionu u Lučanima.

detaljnije
  • orkestar Bojana Krstica V HAN foto I.M.

Trubači iz Hana ponovo najbolji u Guči

Nakon što je prošle godine orkestar Bojana Ristića iz Vladičinog Hana pobedio u Guči, na ovogodišnjem 57. Dragačevskom saboru orkestar koji predvodi Bojan Krstić, takođe iz Vladičinog Hana, proglašen je za najbolji. Trubač Saša Krstić iz Zagužanja kod Surdulice proglašen za šampiona Guče

detaljnije
  • Radnik Radnički ČairBulatović Čančarević Jovanović

Crvena zvezda slomila Radnik za 4 minuta drugog poluvremena

Odbrana Radnika u prvom poluvremenu bila je na izuzetno visokom nivou, ali su u nastavku fudbaleri Crvene zvezde rešili utakmicu za 4 minuta. Na kraju meča 4. kola Super lige, odigranom na krcatom Gradskom stadionu u Surdulici, rezultat je bio poražavajuć za Radnik - 0:5, a dali su i jedan autogol.

detaljnije
  • Radnik Surdulica

Radnik dočekuje Crvenu zvezdu, Surduličanima bitnija dobra igra od rezultata

Praznik fudbala se očekuje danas u Surdulici, s obzirom na to da će superligaš iz ovog mesta na Gradskom stadionu dočekati Crvenu zvezdu. Da protiv Zvezde neće imati mnogo šanse, svesni su i sami fudbaleri Radnika, ali kažu da im je cilj da danas od 20 sati odigraju dobru utakmicu.

detaljnije
  • Radnik Radnički Čair

Radnik pobedio Napredak u gostima

Surduličani su protiv Napretka poveli već u 5. minutu golom Zlatanovića, ali su domaćini iz penala izjednačili 5 minuta pred kraj poluvremena. Konačan rezultat meča postavio je Mićić u 61. minutu golom iz igre. Slede pripreme za Crvenu zvezdu.

detaljnije
  • Prvenstvo Srbije u triatlonu u nedelju na Vlasinskom jezeru

Preko 80 učesnika iz Srbije, Bugarske, Nemačke, Makedonije i Crne Gore takmičiće se na "Vlasinskom triatlonu samoprevazilaženja" u plivanju, biciklizmu i trčanju. I olimpijski i sprint triatlon počinju u 10 sati na plaži kod hotela "Vlasina".

detaljnije
  • Radnik Surdulica priprema foto FK Radnik

Surduličani očekuju pobedu protiv Napretka u Kruševcu

Nakon remija u 1. kolu sa Voždovcem i ubedljivog poraza od 0:4 na svom terenu od Vojvodine , Surduličani večeras od 20 sati u 3. kolu Super lige gostuju u Kruševcu gde će protiv Napretka pokušati da osvoje sva 3 boda.

detaljnije
  • Policijski auto

Još se ne zna motiv ubistva surduličkog privrednika

Biznismen Predrag Perić, čije je telo pronađeno u lokvi krvi ispred njegovog "Tehničkog pregleda" u selu kod Surdulice, prema prvim rezultatima istrage je najverovatnije ubijen vatrenim oružjem.

detaljnije
  • Radnik Čair

Radnik se branio i odoleo, remi sa Voždovcem

Prilično je neverovatno kako su u svim segmentima igre fudbaleri Radnika bili u podređenom položaju u odnosu na Voždovac, a ipak nisu primili nijedan gol. Doduše, nisu uspeli ni da daju, pa je tako utakmica 1. kola Super lige u Beogradu okončana rezultatom 0:0.

detaljnije
  • policija foto aleksandar kostic

Ubijen muškarac kod Vladičinog Hana

U selu Žitorađe kod Vladičinog Hana jutros je pronađen telo muškarca ispred Tehničkog pregleda. Iz policije kažu da se sumnja da je reč o ubistvu i da je istraga u toku.

Kreće Super liga, Radnik na "krovu" tržnog centra

Nakon ravno dva meseca pauze, najjači domaći fudbalski klubovi ponovo će izaći na teren i otpočeti takmičenje, a surdulički Radnik putuje u Beograd, gde će igrati protiv Voždovca. Okršaj sa “zmajevima” na "krovu" tržnog centra zakazan je za subotu 22. jula, od 20 sati.

detaljnije
  • Radoš Bulatović Radnički Čair

Radoš Bulatović prešao u Radnik

Najnovije pojačanje Radnika, prema pisanju Sportskog žurnala, je dosadašnji stub odbrane Radničkog Radoš Bulatović. Fudbalski klub iz Surdulice odigrao je još jednu prijateljsku utakmicu, protiv novog superligaša iz Zemuna, koja je protekla bez golova.

detaljnije
  • foto pio vlasina mala skola ribolova

Održana "Mala škola ribolova" na Vlasini

Na Vlasinskom jezeru održana je prva "Mala škola ribolova“ za decu od 5 do 10 godina tokom koje su se mališani upoznali sa Vlasinskim jezerom, ribljim fondom i osnovnim tehnikama ribolova.

detaljnije

Surduličanin uhapšen zbog napada na policajce

Nakon što su dvojica policajaca intervenisali zbog narušavanja javnog reda i mira, muškarac iz Surdulice ih je napao i lakše povredio, zbog čega je ubrzo uhapšen i određeno mu je zadržavanje.

(1) detaljnije
  • Radnički Radnik stadion Čair Mrkić

Purovićev prvenac nedovoljan za pobedu Radnika

Iako su već nakon 3 minuta poveli, fudbaleri Radnika iz Surdulice su u narednih petnaestak minuta prokockali stečenu prednost i tako izgubili od beogradskog superligaša Rada u prijateljskoj utakmici, odigranoj u Staroj Pazovi.

detaljnije

Fudbaleri Radnika sutra igraju prijateljsku utakmicu protiv Rada

Narednih 10 dana fudbaleri Radnika iz Surdulice provešće u Staroj Pazovi, gde će odigrati i dve prijateljske utakmice. Prva je zakazana već za utorak, 4. jula od 18 sati, protiv beogradskog superligaša Rada.