fudbal

• kostic, fk radnik, fudbal, nis, foto jv vanja keser

Radnik nemoćan protiv Partizana

Fudbaleri ”Radnika” nisu uspeli da prekinu negativnu seriju protiv ekipe ”Partizana”, pošto su u 13. kolu Linglong Superlige poraženi rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za crno-bele bili su Jojić u 33. i Rikardo u 73. minutu.

detaljnije
  • dušan đorđević

Radnik oslabljen gostuje u Humskoj

Nakon plasmana u osminu finala Kupa, fudbaleri surduličkog Radnika u nedelju od 17 sati gostuju ekipi Partizana . Tim iz Surdulice će na megdan prvoplasiranoj ekipi na tabeli izaći u oslabljenom sastavu, ali se nadaju pozitivnom rezultatu i prekidu loše serije protiv crno-belih.

detaljnije
  • FK Radnik

Prva pobeda Radnika u Surdulici ove sezone i plasman u osminu finala Kupa

Fudbaleri surduličkog "Radnika" prvi su učesnici osmine finala Kupa Srbije, pošto su na svom terenu savladali ekipu "Radničkog" iz Kragujevca rezultatom 2:0 (2:0). Ovo je bila prva pobeda na domaćem terenu izabranika Dušana Đorđevića, a strelci u prvom poluvremenu bili su Medić i Spasić.

(1) detaljnije
  • fudbal sudije KOSTA

Tuča na utakmici druge niške fudbalske lige, krivična prijava protiv jednog igrača

Četvorica igrača FK Sloga iz Malče povređena su nakon masovne tuče koja je izbila na utakmici sa FK Novoselac na terenu u niškom naselju 9. maj, tvrde iz malčanske Sloge i kažu da se sve počelo tako što je publika upala na teren. Da je došlo do tuče potvrđuju i iz Višeg tužilaštva u Nišu, ali u njihovom izveštaju stoji da je ona izbila između dvojice igrača suprotnih timova, pa kažu da će protiv jednog od njih biti podneta krivična prijava.

(8) detaljnije
  • stadion

Pirot dobija teren sa veštačkom travom, rok za završetak radova april sledeće godine

Jedan od pomoćnih terena Gradskog stadiona u Pirotu uskoro će dobiti veštačku travu kao podlogu, a pored toga, kako je precizirano projektom prekogranične saradnje sa susednom Bugarskom, biće izgrađena i atletska staza od tartana, teren će biti osvetljen i biće postavljeni i drugi prateći sadržaji.

(3) detaljnije

Radnik dočekuje Radnički iz Kragujevca u Kupu Srbije

U prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa Srbije u Surdulici sastaće se ekipe "Radnika" i "Radničkog" iz Kragujevca. Utakmica se igra u sredu od 14 sati, a biće to prilika da ekipa Dušana Đorđevića dođe do prve pobede na domaćem terenu ove sezone.

• FK Radnički

Radnički slavio na jubileju u Gornjem Milanovcu protiv Takova

U sklopu proslave 110 godina od osnivnja FK ”Takovo”, gosti tima iz Gornjeg Milanovca bili su fudbaleri niškog ”Radničkog” koji su slavili minimalnim rezultatom 1:0 (0:0). Jedini strelac na meču u 86. minutu bio je napadač tima iz Niša Miljan Škrbić.

detaljnije
  • stadion čair fk radnicki niš

Radnički opet o suđenju: Tendenciozno i na našu štetu

Da se prekine sa, kako saopštavaju, tendencioznim suđenjem i da se poveća trenutni broj sudija Superlige, traže iz Fudbalskog kluba Radnički , žaleći se na broj dosuđenih penala u korist timova sa kojima igraju i crvenih kartona koji dobijaju njihovi fudbaleri. Žale se i na kriterijum odabira sudija, pa kažu da se često dešava da sudije iz Novog Sada sude njihove utakmice protiv ekipa iz tog grada.

(13) detaljnije
  • radnički

Radničkom bod sa igračem manje u Novom Sadu

Od dolaska novog-starog trenera na klupu niškog tima fudbaleri Radničkog su i dalje bez poraza, a u meču 12. kola Superlige remizirali su sa Vojvodinom u Novom Sadu, iako su od 55. minuta igrali sa igračem manje.

(6) detaljnije
  • Radoslav Batak

Batak pred Vojvodinu: Imamo svoje šanse

Težak meč, ali i dobar rezultat svoje ekipe očekuje trener Radničkog iz Niša Radoslav Batak na gostovanju Vojvodini u Novom Sadu, u meču 12. kola Superlige Srbije. Meč se igra u od 20 sati, uz direktan TV prenos.

• Radnik - Radnički

Radnik i dalje bez pobede u Surdulici, Proleter odneo sva 3 boda

Fudbaleri Radnika poraženi su na domaćem terenu od ekipe Proletera u 12. kolu Superlige, a jedini gol na meču postigao je Tomović u 78. minutu nakon preciznog udarca unutar šesnaesterca. Domaćini su od 54. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Nedeljkovića, ali su ipak imali šansu da dođu do boda u 86. minutu kada je Spasić promašio penal.

Radnik dočekuje Proleter iz Novog sada, Surduličani čekaju prvu pobedu na domaćem terenu

Bez pobede na domaćem terenu su u dosadašnjem delu sezone fudbaleri Radnika , a priliku da dođu do prve imaće večeras od 18 sati kada u Surdulici gostuje novosadski Proleter . Trener Dušan Đorđević očekuje neizvestan meč, ali veruje u osvajanja nova 3 boda.

detaljnije
  • piksi

Dvojica Nišlija na novom Piksijevom spisku

Spisak igrača za kvalifikacione mečeve za odlazak na Svetsko prvenstvo u Kataru protiv Luksemburga i Azerbejdžana objavio je selektor Srbije Dragan Stojković Piksi, a među 26 imena nalaze se i dvojica Nišlija - Andrija Živković i Nemanja Radonjić.

(4) detaljnije
  • VAK_8943

Radnički sa igračem manje do boda protiv Metalca

U zaostalom meču 10. kola Superlige Srbije, fudbaleri Radničkog iz Niša osvojili su bod u meču sa Metalcem (1:1). NIšlije su gubile nakon prvog poluvremena, do boda su došli nakon efektnog gola napadača Škrbića na početku drugog dela igre, a meč su završili sa igračem manje nakon isključenja Ilića,

(14) detaljnije
  • Stadion Čair

Radnički dočekuje Metalac u odloženom meču, Batak najavljuje pobedu

Odloženi meč 10. kola Superlige Srbije fudbaleri Radničkog i Metalca odigraće u četvrtak, 30. septembra, a pred meč sa timom iz Gornjeg Milanovca trener Nišlija Radoslav Batak kaže da je cilj pobeda, kako bi se nadogradio dobar rezultat na gostovanju u Lazarevcu u prethodnom kolu.

• FK Radnik

Čukarički i Radnik na Banovom brdu podelili bodove

Nakon tri uzastopna poraza fudbaleri Radnika prekinuli su crni niz i seriju od 3 vezana poraza, pošto su na gostovanju sa ekipom Čukaričkog remizirali rezultatom 1:1 (1:1). Prednost Surduličanima doneo je Spasić, a kasnije će se ispostaviti konačan rezultat utakmice postavio je Asmir Kajević.

detaljnije
  • Radnik Surdulica

Dvojac pojačao surdulički Radnik

Fudbaleri Radnika od 20 sati igraće utakmicu 11. kola Linglong Superlige protiv Čukaričkog, a pred večerašnji meč dobili su i dva nova igrača. Opremu Surduličana do kraja sezone zadužili su golman Miloš Ostojić i makedonski vezista Milovan Petrovik.

• Fk Radnik

Čukarički i Radnik u ponedeljak na Banovom brdu zatvaraju kolo u Superligi

Poslednji meč 11. kola Linglong Superlige u ponedeljak od 20 sati odigraće fudbaleri Čukaričkog i Radnika. Surduličani su zbog zdravstvenih problema odložili meč sa TSC-om, a pre toga su vezali i tri poraza, pa ih na Banovom brdu očekuje težak ispit.

detaljnije
  • VAK_8943

Radnički savladao Kolubaru i došao do prve pobede u gostima

Nakon otkazivanja meča sa ekipom Metalca zbog bolesti, ostavke trenera Kokovića, promocije Radoslava Bataka, fudbaleri Radničkog uspeli su da zabeleže prvu pobedu u gostima ove sezone i savladaju ekipu Kolubare rezultatom 3:2 (1:1). Nišlije su koristile svoje šanse, a najzaslužniji za pobedu bili su Mitrović koji se dva puta upisao u listu strelaca, dok je pobedonosni gol postigao Vujadinović.

OFK Sinđelić: Brojne neregularnosti u Zoni Centar, delegiraju sudije da spreče našu ekipu da pobedi

Posle svih pet pobeda u isto toliko odigranih utakmica, OFK Sinđelić iz Niša se pred utakmicu 6. kola Zone Centar oglasio saopštenjem u kome navode da pojedini klubovi od početka sezone nameštaju utakmice, ali i da pojedinci vrše pritisak na sudije koje sude Sinđeliću da po svaku cenu najstariji niški klub ne dođu do pobede.